Apie mus

DEIVIO BALDAI – nestandartinių kietųjų baldų gamintojas. Savo veiklą vykdome jau 18 metų, tad sukaupta patirtis ir įgūdžiai leidžia užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę ir pasiūlyti sprendimą, kuris 100% išpildytų klientų lūkesčius. 2022 savo veiklą išplėtėme, įkurėme įmonę – MB Deivio baldai. 

Gaminame virtuvės, svetainės, prieškambario, miegamojo, vaiko kambario baldus: spintas, drabužines su stumdomomis durimis, komodas, spinteles ir kitus nestandartinius baldus.

Baldai gaminami iš dažytos medžio dulkių plokštės MDF, lenkiškos, austriškos, vokiškos laminuotos drožlių plokštės bei natūralios faneruotės. Naudojame aukščiausios klasės Blum furnitūrą, nors visada klientui paliekame teisę pasirinkti ir kitą gamintoją.

Dirbame su profesionalia dizainere, kuri ne tik pasiūlys geriausia baldų išplanavimą, tačiau suprojektuos, padės parinkti medžiagas pagal kliento interjerą, sukurs vizualizaciją.

Jūsų norimų baldų idėjas paversime realybe, tai leis baldais grožėtis ne tik Jums, bet ir į Jūsų namus užsukantiems svečiams.