Medžiagos

BALDŲ GAMYBAI NAUDOJAME:

 • Laminuota medienos drožlių plokštė:
  • „ PFLEIDERER GRAJEWO“ (Lenkija)
  • „EGGER“ (Austrija)
 • Natūralios lukšto dangos tekstūra:
  • „ECOPAL“ (Vokietija)
  • „THERMOPAL“ (Vokietija, Italija)
  • „WODEGO“ (Vokietija)
 • MDF dažytos durelės;
 • Natūralaus medžio fasadai;
 • Stiklas;
 • Medžio drožlių stalviršiai, dengti aukšto slėgio laminatu HPL;
 • 10 mm storio Compact stalviršiai;
 • Dirbtinio akmens stalviršiai;
 • Furnitūra „Blum“ (Austrija).

FASADAI

Baldinių fasadų turime įvairių tipų, tekstūrų bei spalvų, todėl iš gausybės katalogų tikrai išsirinksite sau patinkantį variantą.

Žemiau pateikiame keletą fasado pavyzdžių:

Natūralaus medžio fasadai:

MDF plokštės fasadai:

FURNITŪRA:

Pagaminti patvarius ir funkcionalius baldus svarbu naudoti ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir furnitūrą.
Baldų furnitūra – tai stalčių bėgeliai, lankstai, durelių pakėlimo mechanizmai, virtuvės priedai (cargo krepšiai, džiovyklos, įrankių dėklai), įvairūs spintų priedai ir kita. Baldų gamyboje naudojame patvarią ir kokybišką BLUM furnitūrą.

AVENTOS HF

Šis mechanizmas skirtas dvigubiems, atsidarymo metu susilenkiantiems fasadams. Dvigubo fasado sistema ideali aukštesnėms spintelėms su dideliais fasadais. Atidarius rankenėlė visada išlieka patogiame pasiekti aukštyje.
Durelės lengvai atsidaro, gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje ir užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos dėka.

AVENTOS HK 

Su šiuo mechanizmu durelės lengvai atidaromos į viršų. Labai gerai tinka neaukštoms spintelėms, arba didelėms kelių segmentų spintelėms, taip pat virš šaldytuvo.

Durelės lengvai atsidaro, gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje ir užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos dėka.

Play Video

AVENTOS HL

Tobula pakėlimo sistema vidutinio aukščio ir aukštiems sienų elementams ir nišinėms spintoms su virš jų esančiomis spintomis. Su šiuo mechanizmu fasadas vertikaliai pakyla ir išlieka lygiagretus spintelės plokštumai.
Durelės lengvai pasikelia ir gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje. Durelės užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos dėka.

AVENTOS HS

Su AVENTOS HS durelių fasadas lengvai pakeliamas ir užfiksuojamas spintelės viršuje kaip ir bet kurioje padėtyje, durelės užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka. Šie pakėlimo mechanizmai idealūs dideliems plotams, viengubiems fasadams.

BLUM TANDEMBOX

Išbandyta ir patikrinta metalinių dėžių sistema, suteikia daugybę dizaino galimybių. Galima pasirinkti iš 3 programinių linijų: TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro ir TANDEMBOX plus. Visas 3 linijas galima įvairiai pritaikyti: nuo standartinių iki specialių būdų.
Visose 3 programinėse linijose yra tas pats TANDEMBOX griovelis. Dėl to sistemos slenka itin švelniai, o atidaryti ir uždaryti įrenginius – dar lengviau.VIDINIAI STALCIAI

Kuo daugiau stalčių – tuo praktiškiau, bet jei virtuvę norisi įrengti minimalistiniu stiliumi, jų gausa gali trukdyti. Štai ir sprendimas – vidiniai stalčiai: viduje viskas savo vietoje, o išvaizda dėl to nė kiek nenukenčia.

BLUM TANDEM

Garantuoja švelnų ir tolygų slydimą visą baldo eksploatavimo laiką
TANDEM paslėptų bėgelių sistema, skirta mediniams stalčiams, slenka švelniai ir yra ypač patogi naudoti visuose namuose. Visapusiška TANDEM programa – tinkamas sprendimas bet kokiam baldui. Net labai apkrautos ištraukiamos lentynos slinks itin švelniai ir pasižymės itin geromis įlinkio vertėmis.

BLUM LEGRABOX

Elegantiška dėžių sistema pasižymi aptakiu tiesių šonų dizainu ir itin aukštos kokybės judėjimu. Jos aptakus dizainas jau gavo daug prestižinių tarptautinių apdovanojimų už puikų dizainą.
LEGRABOX yra tokia pat plati, kaip ir pačių namų sąvoka, ją galima pritaikyti bet kam, bet kurioje namų dalyje. Prie šios sistemos galima pasirinkti AMBIA-LINE, stalčiaus vidaus suskirstymo sistemą, specialiai pritaikytą atitikti dizainą. Skirta kurti vientisą išvaizdą visose namų erdvėse.

SERVO DRIVE

Elektroninė savaiminio atsidarymo sistema suteikia ne tik maksimalų atidarymo lengvumą ir uždarymo minkštumą, SERVO-DRIVE taip pat siūlo daug naujų dizaino galimybių. Nesvarbu, ar fasadai su rankenėlėmis, ar papuošti dekoracijomis, sunkūs ar lengvi, platūs ar siauri stalčiai – nepriekaištinga savaiminio atsidarymo sistema ta pati. SERVO-DRIVE suteikia daugiau judėjimo laisvės virtuvėje ir Jūsų dizaino idėjų ivairovės išsipildymo.

KARGO KREPŠYS

Ištraukiami virtuviniai krepšiai dažniausiai montuojami apatinėje spintelių dalyje. Jie būna nedidelio pločio: 15cm, 20cm, 30cm- tai leidžia kuo puikiausiai išnaudoti siauras baldų erdves. Jie tinkami tiek maisto produktų, tiek buitinės chemijos ar smulkių elektrinių prietaisų laikymui.

LEMANSAS

LE MANS. Tobulas stiliaus ir funkcijos derinys. Lentynos suprojektuotos taip, kad optimaliai užpildytų spintelės vidų ir būtų švelniai, lengvai ištraukiamos, nekliudant baldo korpuso ar fasadų. Tvirta, patikima konstrukcija atlaiko iki 50kg apkrovas, taigi kiekvienai, atskirai ištraukiamai, reguliuojamo aukščio lentynai, tenka net po 25kg

ŪKINĖ SPINTA

Ūkinė spinta leis rinktis itin talpias lentynas. Jūs galėsite reguliuoti lentynų aukščio padėtį. Šį ištraukiamą mechanizmą galima įmontuoti į bet kurią siaurą aukštą spintą, maksimaliam spintos erdvės išnaudojimui. Lengvai matysite bei rasite laikomus produktus. Slopinantis mechanizmas užtikrins švelnų varstymą ir nekels triukšmo.