Paslaugos

Siekdami išpildyti individualius klientų lūkesčius, siūlome skirtingo dizaino ir unikalios konstrukcijos baldus namų patogumui, stiliui ir komfortui. Klausomės klientų pageidavimų ir individualiai dirbame su kiekvienu projektu.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Baldų projektavimas.
  • Baldų gamyba pagal individualius užsakymus.
  • Baldų pristatymas nurodytu adresu.
  • Baldų montavimas.
  • Profesionalaus dizainerio konsultacijos, renkantis baldus ir įmontuojamą buitinę techniką.
  • Aktyvi pagalba visais baldų pasirinkimo, projektavimo, gamybos ir montavimo klausimais.

BALDŲ DIZAINAS IR PROJEKTAVIMAS

Neatsiejama interjero kūrimo dalis yra baldų dizainas ir projektavimas – tai yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Mūsų tikslas gaminti kokybiškus kietuosius baldus, pritaikyti juos prie Jūsų poreikių, sukurti išskirtinį interjerą. 

Siūlome Jums profesionalaus dizainerio paslaugas, kuris padės sukurti šiuolaikišką, modernų  ar klasikinį interjerą, padės išsirinkti medžiagas, suderinti jas tarpusavyje, pritaikys baldus prie Jūsų gyvenamosios erdvės. Labai svarbu, kad visi daiktai būtų funkcionalūs, kokybiški ,derėtų tarpusavyje todėl siūlome visada pasikliauti profesionalu.

Baldai – ne savaitei ar mėnesiui, jie turi džiuginti mus ne vienerius metus. Nedvejokite ir kreipkitės, padarysime vizualizaciją, projektą, kuris leis pamatyti ar tikrai taip norisi, kad atrodytų namai. Visada padėsime jums rasti originaliausią sprendimą. 

BUITINĖ TECHNIKA 

Prieš projektuojant virtuvę, būtina žinoti, kokia buitinė technika bus montuojama virtuvėje. Mes jums galime pasiūlyti visame pasaulyje žinomų ir daugelį metų Lietuvoje mėgiamų gamintojų buitinės technikos produkciją, virtuvės plautuves, maišytuvus, plautuvėms specialiai pritaikytus priedus. Be to jos SUMONTAVIMAS Jums nieko NEKAINUOS !  

 Negaišite laiko lankantis įvairiuose buitinės technikos salonuose ir besirinkdami iš didelės pasiūlos, nes tą pačią prekę galime pasiūlyti ir mes !

KAITLENTĖ  

Kokybiškos kaitlentės – būtini kiekvienos virtuvės elementai. Kaitlentės gali būti indukcinės, dujinės, elektrinės ir kombinuotos. Ant indukcinės kaitlentės Jūs greičiausiai paruošite maistą, taip pat nuvalysite jas paprasčiau nei elektrines ar dujines kaitlentes.

KAITLENTĖ SU ĮMONTUOJAMU GARTRAUKIU 

Kaitlentė ir garų surinktuvas optimaliai sukurti vienas kitam. Garai surenkami būtent ten, kur ir atsiranda: tiesiai nuo kaitlentės, iš puodų ir keptuvių, sutraukiami žemyn. Estetiška, itin tylu, nėra nemalonių maisto ruošimo kvapų, paprasta valyti (nėra papildomo įprastiems gartraukiams paviršiaus valymo).

GARTRAUKIAI 

Gartraukiai dažniausiai montuojami virš viryklės, po spintelėmis ir ne tik. Jie efektyviai surinks maisto gaminimo metu susikaupusius garus, neutralizuos kvapus ir apsaugos jūsų baldus nuo riebalų nuosėdų. 

ORKAITĖS 

Kepiniams ir įvairiems patiekalams skirta technika kiekvienam virtuvės šefui. Įmontuojamos orkaitės puikus pasirinkimas įsirengiant funkcionalią šiuolaikišką virtuvę. Populiariausios yra po stalviršiu montuojamos orkaitės arba akių lygyje į virtuvinę spintelę integruota orkaitė.

ŠALDYTUVAI 

Šaldytuvai – tai vienas iš būtiniausių buitinės technikos prietaisų, be kurio mūsų kasdienis gyvenimas būtų sunkiai įsivaizduojamas. Viena svarbiausių jo funkcijų – ilgiau išsaugoti šviežią maistą. 

INDAPLOVĖS 

Indaplovės – tai puikios pagalbininkės virtuvėje, padėsiančios atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką. Pamirškite nešvarius indus.

PLAUTUVĖS 

Plautuvės virtuvei gali turėti vieną ar du plovimo indus, montuojamos įleidžiant į stalviršį arba montuojant iš apačios, universalios pagal įstatymo puses, apvalios arba stačiakampės. Įvairių spalvų virtuvės plautuvės tiks šiuolaikiško ir klasikinio dizaino virtuvėms. 

BLANCO KONSEPCIJA – funkcionali plautuvės sistema, kuri susideda iš plautuvės, maišytuvo, priedų ir pritaikytos atliekų rūšiavimo sistemos. Siūlomas platus specialiai kiekvienai plautuvei pritaikytų priedų asortimentas: 

•muilo dozatoriai;                                                  •įvairios pjaustymo lentelės;                          •kiaurasamčiai, indų džiovinimo krepšiai, padėklai ir kt.                                                          •atliekų rūšiavimo sistemos.